O NAS

Od 2011 roku firma mieściła się w Żarach przy ul. Żagańskiej 7, obecnie jesteśmy w Żarach przy ul. Żagańska 12, mamy do dyspozycji większy lokal oraz duży parking mieszczący się przy i za naszym Zakładem Pogrzebowym.

Dzięki niezwykłej staranności i solidności w podejściu do bolesnych i trudnych spraw dla rodziny, jakie przychodzi nam załatwiać, zdobyliśmy już bardzo duże uznanie i renomę. Nie jest to nasza opinia, ale naszych klientów, którzy polecają nasz Zakład Pogrzebowy "GLORIA" znajomym i przyjaciołom jako firmę potrafiącą w najbardziej trudnych chwilach przyjść z pomocą, okazując zwykłą ludzką troskę i zrozumienie dla rodziny. Świadczą o tym podziękowania, komentarze i wyrazy wdzięczności od rodzin składane osobiście a także na łamach prasy oraz na stronie internetowej.

Najniższe ceny oraz kredytowanie usług przez ZUS/KRUS/MSWiA stwarzają dogodne warunki dla rodzin osób zmarłych zlecających organizację pogrzebu w tak trudnych dla nich chwilach. Wszystko to z myślą, aby w jak najbardziej godny sposób oddać ostatnią posługę Państwa Najbliższym.Posiadamy specjalistyczne karawany pogrzebowe, windę automatyczną, baldachim pogrzebowy oraz wykwalifikowany personel itp.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w Święta.

 

 Wyróżnia nas ...

  • Najniższe ceny w regionie
  • Godne warunki ostatniej posługi
  • Załatwiamy formalności w urzędach (ZUS)
  • Transport zmarłych o każdej porze
  • Doświadczenie w sprowadzaniu zmarłych z zagranicy
  • Oprawa muzyczna /trąbka gratis/