opinie o nasImię i Nazwisko: Wioletta Sobieraj
2023-11-24 19:44:07
Obsługa super, człowiek nie jest traktowany jak intruz,wszyscy mili cierpliwi i serdecznie nastawieni a jest to bardzo istotne,poza tym ceremonia pogrzebowa w bardzo ładnej oprawie, muzyczka spokojna,obsługa czysto i schludnie ubrana,po prostu wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze.
Imię i Nazwisko: Rita
2023-11-24 19:41:49
Serdecznie dziękuję za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Cierpliwość, wyrozumiałość wysoka kultura osobista, to cecha ludzi pracujących w zakładzie pogrzebowym ,,Gloria'. Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem polecam usługi p. Marka Krzyśków.
Imię i Nazwisko: Marta Gładkowska
2023-11-24 19:40:18
Profesjonalna obsługa ceremonii pogrzebowej, wysoka kultura osobista, pomoc w najdrobniejszych szczegółach, minimum formalności, każdy szczegół nawet najdrobniejszy dopracowany do końca. Fachowe doradztwo i profesjonalizm na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem można polecać. Panie Marku dziękuje jeszcze raz Panu i pracownikom zakładu.
Imię i Nazwisko: Mariola Szewczyk
2023-11-24 19:38:31
... szczerze POLECAM to miejsce... Pan nam pomógł w chwili gdy jeszcze nie byliśmy faktycznie jego klientem (więc wcale nie musiał). Pełen profesjonalizm od przywiezienia ciała z kaplicy szpitalnej ( tu poprosiliśmy aby sprawdzić czy szpital zachował całą procedure jeśli chodzi o ciało) po przygotowanie ciała, dobór odpowiednich rzeczy po całą ceremonię. Wyszło idealnie. To ciężki czas w którym każdy z nas prędzej czy później się znajdzie więc tym bardziej ważne jest aby znaleźć takich ludzi którzy pomogą nam przez to spokojniej przejść. Dzięki Glorii mieliśmy o wiele spokojniejszą głowę ponieważ całą biurokracją oni się zajęli więc mogliśmy spokojniej przeżywać żałobę po stracie taty... Dziękuję wam z całego serca
Imię i Nazwisko: Wojciech Tereszkiewicz
2023-11-24 19:36:39
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom zakładu Gloria za profesjonalne podejście do ludzi. Markowi dziękuję,że zajął się wszystkim i odciążyl mnie w tym trudnym czasie. Polecam Was zawsze.
Imię i Nazwisko: Rodzina Macieja
2021-02-07 10:12:45
Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Krzyśków i wszystkim pracownikom firmy Gloria za przygotowanie uroczystości pogrzebowych i ceremonię pochówku naszego kochanego Syna. Wszystko przebiegało sprawnie,z wielkim szacunkiem,taktem ,kulturą i zrozumieniem. Zakład Pogrzebowy Gloria to firma solidna i rzetelna. Z całego serca DZIĘKUJEMY !
Imię i Nazwisko: Ewelina Foksa
2021-01-24 16:39:37
Polecam zakład pogrzebowy "Gloria", dla którego liczy się przede wszystkim człowiek. Pan Marek Krzyśków i jego pracownicy, to bardzo profesjonalny zespół ludzi, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy. Niezwykle ciepła pomoc i sprawna organizacja, dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Nigdy wcześniej nie organizowałam pogrzebu, więc nie wiedziałam, od czego zacząć. Na szczęście wzięliście nas za rękę i krok po kroku przeprowadziliście przez ten koszmar. Bardzo doceniamy Wasze wsparcie, jakim nas obdarzyliście. Zawsze będziemy pamiętać, jak bardzo pomogliście w tych trudnych chwilach. Dziękujemy.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |