opinie o nasImię i Nazwisko: Marek Gdela
2014-12-26 09:51:54
Chcę serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie Ceremonii Pogrzebu mojego Ojca. Otrzymaliśmy pełną pomoc w przygotowaniach. Raz jeszcze Serdecznie Dziękuję.
Imię i Nazwisko: Gabriela Stroka z rodziną.
2014-12-22 20:26:59
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny Zakładowi Pogrzebowemu "GLORIA" za przygotowanie uroczystości pogrzebowej Naszego Kochanego Taty i Dziadka oraz za załatwienie wszystkich formalności zwiazanej z nią w tak krótkim czasie. Jestem wdzięczna za okazaną mi wyrozumiałość w tak trudnych dla mnie chwilach. Firma ta została mi polecona i nie żałuje że ją wybrałam dlatego też polecam jej usługi innym.Dziekuję
Imię i Nazwisko: Aleksandra Niechciał
2014-12-05 14:22:36
W imieniu swoim i rodziny pragnę podziękować panu Markowi Krzyśków za organizację i załatwienie wszelkich formalności związanych z odejściem Naszej kochanej mamy i babci. Jednocześnie chciałabym polecić Zakład Pogrzebowy "Gloria", firma jest niesamowicie rzetelna i sprawna. Dziękujemy !
Imię i Nazwisko: Rodzina Szarfów
2014-11-04 18:19:55
Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie GLORIA za przygotowanie uroczystości pogrzebowych oraz piękną ceremonię pochówku naszej kochanej mamy i babci. Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. W imieniu rodziny i bliskich składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach.
Imię i Nazwisko: Krystyna Dzwonnik
2014-09-21 17:03:48
Pragnę najmocniej podziękować za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego brata. Na każdym etapie ustaleń spotkaliśmy się z ogromnym zrozumieniem i taktem.
Imię i Nazwisko: Wioletta Dróżdż z wiciny
2014-09-16 17:57:44
bardzo dziękuje Panie Mareczku za godne pogżegnanie mojego kochanego tatusia Eligiusza Sucheckiego Dziekuje wszystkim pracownikom i przemiłej Pani Kamili która w ciężkiej dla mnie chwili umiała załagodzić mój ból chociaż na chwile że pomogła mi podjąć decyzje związane z pogrzebem Pani Kamilu DZIĘKUJE!!! WSZYSCY PRACOWNICY W TYM ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM SĄ JEDYNI I NIE POWTARZALNI I MOGĘ CAŁYM SERCEM WSZYSTKICH ZAPEWNIĆ ŻE ŻADEN ZAKŁAD POGRZEBOWY NIE POTRAFI POŻEGNAĆ TAK BISKIE NAM OSOBY JAK ZAKŁAD PANA MARKA DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!!!!
Imię i Nazwisko: Józefa Kalarus z rodziną
2014-09-06 15:32:48
"Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...wtedy proste-DZIĘKUJĘ, zawiera wszystko co chcemy wyrazić..." Dziękujemy firmie „GLORIA” za przygotowanie uroczystości pogrzebowych i godne pożegnanie mojego męża IRENEUSZA. Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny. Firma godna polecenia. DZIĘKUJĘ!!!

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 |