opinie o nasImię i Nazwisko: Ewa Paruzel Czubaj
2016-04-06 20:27:33
Serdeczne podziękowania dla Firmy, która pomogła nam przez ten trudny okres związany z ostatnim pożegnaniem naszej mamy,babci oraz teściowej. Całość ceremonii pogrzebowej została przygotowana z należyta starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.
Imię i Nazwisko: Kamila Pajdzik- Olszyniec
2015-07-09 22:58:36
Serdecznie dziękuję zakładowi pogrzebowemu ,,Gloria'' za profesjonalną obsługę i miłą oprawę podczas ceremonii pogrzebowej, a szczególne podziękowania za pomoc panu Markowi Krzyśków. Polecamy!! rodzina Kozioł
Imię i Nazwisko: Mieczysław Żmijowski
2015-04-30 11:15:51
Serdecznie dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "Gloria" za bardzo sprawną i profesjonalną obsługę. Szczególne słowa uznania kieruję do szefa firmy Pana Marka Krzyśków za takt i gotowość do udzielenia wszelkiej pomocy, również w niedzielę.
Imię i Nazwisko: Anna Petrutiu
2015-04-15 00:46:54
Pragne najmocniej podziekowac calej firmie Gloria, za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej babci. Na kazdym etapie ustalen spotkalam sie z cierpliwoscia, zrozumieniem oraz taktem. Wlasciciel, Pan Marek, wyjasnial niezmeczenie i dokladnie wszystkie watpliwosci, cierpliwie odpowiadal na kazde pytanie, tlumaczyl po kilka razy i pozostawal ze mna w ciaglym kontakcie telefonicznym, przypominajac o detalach o ktorych tak latwo jest zapomniec w tak trudnym momencie, jakim jest utrata najblizszej osoby. Ponadto okazal mi niezwykla pomoc oferujac dojazd wlasnym samochodem do roznych miejsc, co zaoszczedzilo mi duzo cennego czasu. Wszyscy pracownicy z ktorymi mialam kontakt byli niezwykle zaangazowani i okazali szacunek zarowno mi, jak i poszanowanie mojej zmarlej babci. Raz jeszcze bardzo dziekuje.
Imię i Nazwisko: Halina Kotwica
2015-03-08 18:18:28
W imieniu swoim i rodziny pragnę podziękować panu Markowi Krzyśków za organizację i załatwienie wszelkich formalności związanych z odejściem mojej podopiecznej Śp.Helenki. Zakład Pogrzebowy "Gloria" polecam wszystkim.
Imię i Nazwisko: Marek Gdela
2014-12-26 09:51:54
Chcę serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie Ceremonii Pogrzebu mojego Ojca. Otrzymaliśmy pełną pomoc w przygotowaniach. Raz jeszcze Serdecznie Dziękuję.
Imię i Nazwisko: Gabriela Stroka z rodziną.
2014-12-22 20:26:59
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny Zakładowi Pogrzebowemu "GLORIA" za przygotowanie uroczystości pogrzebowej Naszego Kochanego Taty i Dziadka oraz za załatwienie wszystkich formalności zwiazanej z nią w tak krótkim czasie. Jestem wdzięczna za okazaną mi wyrozumiałość w tak trudnych dla mnie chwilach. Firma ta została mi polecona i nie żałuje że ją wybrałam dlatego też polecam jej usługi innym.Dziekuję

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |