opinie o nasImię i Nazwisko: Konstancja Kasprów
2014-04-02 15:03:54
Wraz z całą rodziną chciałabym podziękować Panu Markowi oraz innym pracownikom Zakładu Pogrzebowego Gloria za organizację ceremonii pogrzebowej naszej kochanej babci. Pełne profesjonalizmu i wsparcia podejście do klienta jest bardzo potrzebne w tak bolesnych chwilach, a tego właśnie spodziewać się można po Panu Marku. Pełne zaangażowanie, dopracowanie wszystkich szczegółów i jednoczesne ograniczenie formalności do minimum są wielkimi atutami firmy Gloria, dlatego w pełni polecam ten zakład wszystkim, których sytuacja zmusiła do skorzystania z usług firmy pogrzebowej.
Imię i Nazwisko: Krystyna Możejko
2014-03-29 12:28:46
W tych trudnych chwilach firma Gloria wykazała się pełnym profesjonalizmem. Z należytą godnością i powagą dopilnowała wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu mojej matki, przejmując na siebie dopełnienie wszystkich formalności. Za dyskretność, szacunek i profesjonalizm serdecznie dziękuję.
Imię i Nazwisko: Sebastian Chojnacki
2014-03-28 20:55:35
Chciałbym złożyć na ręce pana Marka Krzyśków podziękowania za naprawdę bardzo profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowych mojej ukochanej Mamy – Marii Chojnackiej. Podziękowania należą się również za pomoc w załatwianiu wielu innych formalności, oraz za okazany szacunek zarówno zmarłej, jak i całej naszej rodzinie. Dzięki panu Markowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego Gloria łatwiej było nam przebrnąć przez ten trudny czas. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.
Imię i Nazwisko: Józef Ruczkowski
2014-03-20 10:40:27
Dziękujemy bardzo za pomoc i obsługę pogrzebu mojego taty. Bardzo profesjonalnie wykonana usługa z dbałością o każdy szczegół. To już był drugi pogrzeb w naszej rodzinie, który został przygotowany przez firmę Gloria. Bardzo sobie chwalimy profesjonalizm p. Marka i jego firmy i możemy go polecić każdemu, kto ceni sobie poważne potraktowanie ceremonii oraz profesjonalizm pracowników. Śmiem twierdzić, że firma pana Marka potrafi sprostać każdym nawet nieoczekiwanym sytuacją. W swojej pracy organisty mam do czynienia ze wszystkimi firmami pogrzebowymi z Żar i okolic ale tylko GLORIĘ wybrałem do pogrzebu swojego taty i jestem z tego bardzo zadowolony. Raz jeszcze DZIĘKUJE BARDZO. Józef Ruczkowski.
Imię i Nazwisko: Maria Pawlik
2014-03-17 12:03:02
Serdecznie dziękuję Panu Markowi Krzyśków, za profesjonalną organizację pogrzebu mojej ukochanej mamy - Stanisławy Marciniak. Dziękuję również za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, a także cudowną oprawę muzyczną. Polecam Zakład Usług Pogrzebowych GLORIA.
Imię i Nazwisko: alicja trybus
2014-03-03 20:16:28
Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługe pogrzebu . Wszystko było na najwyższym poziomie jesteśmy bardzo Panu wdzięczni polecamy wszystkim. BARDZO Panu dziekujemy Alicja i Renata
Imię i Nazwisko: Roman Markulak
2014-02-28 11:13:19
W tej ciężkiej dla nas chwili, ich profesjonalizm i takt był wielką pomocą. Od początku do końca pełen szacunku dla zmarłej, rodziny i przybyłych na uroczystość. Podziękowania od pogrążonych w smutku.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |