opinie o nasImię i Nazwisko: Bogdan Dymek
2014-05-15 19:32:11
Bardzo dziękuję Panu Markowi Krzyśków za doskonałe zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej ŚP Żony. Jestem niezmiernie wzruszony i wdzięczny firmie GLORIA, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddała ostatnią przysługę osobie zmarłej. Bardzo Wam dziękuję za wszystko - za zaangażowanie, Waszą wrażliwość oraz cudowną ceremonię. Firma jest świetna, z pełną świadomością polecam wszystkim, którzy znajdą się w podobnej sytuacji, Zakład Usług Pogrzebowych GLORIA, który wie dokładnie co znaczy profesjonalna ceremonia pogrzebu.
Imię i Nazwisko: Teresa Wócjcik
2014-05-01 12:47:01
Pragnę tą drogą podziękować za sposób, w który pomogliście Państwo pochować , mojego męża ANDRZEJA WÓJCIKA. Mówi się, iż nie może być "przerostu formy nad treścią"! Jednak w tym przypadku, jakim jest pochówek osoby najbliższej, treść jest niezmienna. Bowiem osoba najbliższa odeszła, pozostał po niej jedynie nieutulony żal. Forma natomiast, którą Państwo, dzięki swojej rzetelności, człowieczeństwu, zaangażowaniu, profesjonaliźmie i subtelności zaprezentowaliście, przekroczyła, w tym najlepszym słowa znaczeniu, moje oczekiwania! Jeżeli założyć, że pogrzeb może być "ładny", to dzięki Państwu, taki właśnie był! Tak zorganizowana przez Państwa "ostatnia droga" osoby najbliższej, pozwala żyjącym, którym z tym bólem pozostało żyć, mieć nieprzejednane przeświadczenie, iż najbliższa osoba została pochowana z godnością i czcią jej należną. Jeszcze raz wyrażam wyrazy szacunku i podziękowania dla Państwa firmy. W tych trudnych dla nas chwilach spowodowaliście Państwo, iż nie są one aż tak bolesna.
Imię i Nazwisko: Maciej Włudarski
2014-04-13 19:43:51
Firma Gloria z siedzibą w Żarach przy ul. Żagańskiej 12 rzeczywiście działa tanio, z szacunkiem i profesjonalnie. Żegnając swoją Teściową miałem okazję się o tym przekonać. Jeżeli kiedykolwiek będziesz musiał wybierać Firmę pogrzebową to ja zdecydowanie polecam GLORIĘ.
Imię i Nazwisko: Konstancja Kasprów
2014-04-02 15:03:54
Wraz z całą rodziną chciałabym podziękować Panu Markowi oraz innym pracownikom Zakładu Pogrzebowego Gloria za organizację ceremonii pogrzebowej naszej kochanej babci. Pełne profesjonalizmu i wsparcia podejście do klienta jest bardzo potrzebne w tak bolesnych chwilach, a tego właśnie spodziewać się można po Panu Marku. Pełne zaangażowanie, dopracowanie wszystkich szczegółów i jednoczesne ograniczenie formalności do minimum są wielkimi atutami firmy Gloria, dlatego w pełni polecam ten zakład wszystkim, których sytuacja zmusiła do skorzystania z usług firmy pogrzebowej.
Imię i Nazwisko: Krystyna Możejko
2014-03-29 12:28:46
W tych trudnych chwilach firma Gloria wykazała się pełnym profesjonalizmem. Z należytą godnością i powagą dopilnowała wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu mojej matki, przejmując na siebie dopełnienie wszystkich formalności. Za dyskretność, szacunek i profesjonalizm serdecznie dziękuję.
Imię i Nazwisko: Sebastian Chojnacki
2014-03-28 20:55:35
Chciałbym złożyć na ręce pana Marka Krzyśków podziękowania za naprawdę bardzo profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowych mojej ukochanej Mamy – Marii Chojnackiej. Podziękowania należą się również za pomoc w załatwianiu wielu innych formalności, oraz za okazany szacunek zarówno zmarłej, jak i całej naszej rodzinie. Dzięki panu Markowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego Gloria łatwiej było nam przebrnąć przez ten trudny czas. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.
Imię i Nazwisko: Józef Ruczkowski
2014-03-20 10:40:27
Dziękujemy bardzo za pomoc i obsługę pogrzebu mojego taty. Bardzo profesjonalnie wykonana usługa z dbałością o każdy szczegół. To już był drugi pogrzeb w naszej rodzinie, który został przygotowany przez firmę Gloria. Bardzo sobie chwalimy profesjonalizm p. Marka i jego firmy i możemy go polecić każdemu, kto ceni sobie poważne potraktowanie ceremonii oraz profesjonalizm pracowników. Śmiem twierdzić, że firma pana Marka potrafi sprostać każdym nawet nieoczekiwanym sytuacją. W swojej pracy organisty mam do czynienia ze wszystkimi firmami pogrzebowymi z Żar i okolic ale tylko GLORIĘ wybrałem do pogrzebu swojego taty i jestem z tego bardzo zadowolony. Raz jeszcze DZIĘKUJE BARDZO. Józef Ruczkowski.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |