opinie o nasImię i Nazwisko: Joanna Gałko
2014-02-09 12:10:59
Dziękujemy za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy,strona organizacyjna jak i cały przebieg ceremonii bez zarzutów ,firma godna polecenia.
Imię i Nazwisko: Stanisława Kamieniecka
2014-01-29 10:34:41
Serdeczne podziękowania Panu Markowi Krzyśków za profesjonalne i kompleksowe zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy - Anny, a także pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Dzięki firmie GLORIA uroczystość Ostatniego Pożegnania Mamy zyskała piękną oprawę wizualną i muzyczną.
Imię i Nazwisko: Jolanta Strzelczak
2013-11-27 20:34:03
Dziękujemy firmie pogrzebowej GLORIA w szczególności panu Markowi Krzyśków za pomoc i profesjonalną obsługę pogrzebu naszej ukochanej babci Rozalii Zielonki .Po mimo trudności związanych z przygotowaniem miejsca spoczynku firma skutecznie i szybko doprowadziła do rozwiązania problemu a całą ceremonię przeprowadzili z wielkim profesjonalizmem i szacunkiem .
Imię i Nazwisko: Halina Lipska
2013-10-31 13:44:09
W imieniu całej rodziny serdeczne podziękowania Panu Markowi oraz jego pracownikom za należycie i z wielkim sercem przygotowaną ceremonię oraz pochówek naszej ukochanej śp. Basi Lipskiej. Z czystym sumieniem możemy polecić Zakład Usług Pogrzebowych "Gloria" wszystkim, którzy szukają godnego ostatniego pożegnania bliskich osób.
Imię i Nazwisko: Bogusława Karcz
2013-10-30 19:50:19
Jako klienci Zakładu Pogrzebowego "Gloria" w Żarach składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W ciągu ostatniego roku aż dwukrotnie przyszło nam korzystać z usług Zakładu Pogrzebowego "Gloria" . Za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek dwukrotnie przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego"Gloria" pieniądze stanowią drugorzędną rolę - mimo niskiej ceny, którą zapłaciliśmy za usługi - ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na ponad przeciętnym poziomie. W imieniu rodziny i bliskich osób zmarłych składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych.
Imię i Nazwisko: Sławomir Hejmanowski
2013-10-20 20:46:11
Pracownikom zakładu pogrzebowego "GLORIA" składam słowa uznania za przygotowanie uroczystości pogrzebowych ś.p. Dominika za takt, okazane serce i fachowość w obsłudze uroczystości. Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego "GLORIA" pieniądze stanowią drugorzędną rolę - mimo niskiej ceny, którą zapłaciliśmy za usługi - ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na ponad przeciętnym poziomie. Chciałbym nadmienić iż szef firmy zakładu pogrzebowego w ofercie usługi gra na trąbce bez pobierania dodatkowych pieniędzy za tą usługę.Polecam wszystkim usługi "GLORII" i jestem pewien, że organizowanie kolejnego pogrzebu powierzę tym ludziom.Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Uważam, że jest to jeden z najlepszych zakładów pogrzebowych w okolicy.
Imię i Nazwisko: Ewa Paruzel.
2013-10-10 09:33:24
Serdeczne podziękowania dla Firmy, która pomogła nam przez ten trudny okres zwiazany z ostatnim pożeagnaaniem naszego taty. Calość ceremoni pogrzebowej została przygotowana z należyta starannościa i dbałościa o najmniejszy szczegół.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 |