opinie o nasImię i Nazwisko: Maria Spychalska z rodziną
2014-08-26 15:52:04
Pragniemy podziękować Panu Markowi Krzyśków oraz innym pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Gloria" za organizację ceremonii pogrzebowej naszej kochanej mamie Marii Mazurkiewicz, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddała ostatnią przysługę osobie zmarłej. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm, rzetelność oraz za wsparcie w tych trudnych chwilach. Firmę pogrzebową "Gloria" polecam i dziękuje.
Imię i Nazwisko: KRYSTYNA JURKOWSKA
2014-08-06 16:28:43
Chciałam podziękować panu MARKOWI KRZYŚKÓW oraz pracownikom firmy GLORIAza zorganizowanie ceremoni pogrzebowej naszej Mamy HELENY SIWEK.Jesteśmy wdzięczni za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i oprawę uroczystości.Firma GLORIA godna polecenia.Dziękujemy,
Imię i Nazwisko: Kamola Bogdan 2014.06.10
2014-06-10 18:05:38
Chciałbym Serdecznie podziękować Markowi Krzyśków oraz pracownikom firmy GLORIA za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszego TATY Mariana Kamola.Jesteśmy wdzięczni za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,oprawę muzyczną i całą uroczystość.Firma GLORIA-godna polecenia.DZIĘKUJEMY.
Imię i Nazwisko: Bogdan Dymek
2014-05-15 19:32:11
Bardzo dziękuję Panu Markowi Krzyśków za doskonałe zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej ŚP Żony. Jestem niezmiernie wzruszony i wdzięczny firmie GLORIA, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddała ostatnią przysługę osobie zmarłej. Bardzo Wam dziękuję za wszystko - za zaangażowanie, Waszą wrażliwość oraz cudowną ceremonię. Firma jest świetna, z pełną świadomością polecam wszystkim, którzy znajdą się w podobnej sytuacji, Zakład Usług Pogrzebowych GLORIA, który wie dokładnie co znaczy profesjonalna ceremonia pogrzebu.
Imię i Nazwisko: Teresa Wócjcik
2014-05-01 12:47:01
Pragnę tą drogą podziękować za sposób, w który pomogliście Państwo pochować , mojego męża ANDRZEJA WÓJCIKA. Mówi się, iż nie może być "przerostu formy nad treścią"! Jednak w tym przypadku, jakim jest pochówek osoby najbliższej, treść jest niezmienna. Bowiem osoba najbliższa odeszła, pozostał po niej jedynie nieutulony żal. Forma natomiast, którą Państwo, dzięki swojej rzetelności, człowieczeństwu, zaangażowaniu, profesjonaliźmie i subtelności zaprezentowaliście, przekroczyła, w tym najlepszym słowa znaczeniu, moje oczekiwania! Jeżeli założyć, że pogrzeb może być "ładny", to dzięki Państwu, taki właśnie był! Tak zorganizowana przez Państwa "ostatnia droga" osoby najbliższej, pozwala żyjącym, którym z tym bólem pozostało żyć, mieć nieprzejednane przeświadczenie, iż najbliższa osoba została pochowana z godnością i czcią jej należną. Jeszcze raz wyrażam wyrazy szacunku i podziękowania dla Państwa firmy. W tych trudnych dla nas chwilach spowodowaliście Państwo, iż nie są one aż tak bolesna.
Imię i Nazwisko: Maciej Włudarski
2014-04-13 19:43:51
Firma Gloria z siedzibą w Żarach przy ul. Żagańskiej 12 rzeczywiście działa tanio, z szacunkiem i profesjonalnie. Żegnając swoją Teściową miałem okazję się o tym przekonać. Jeżeli kiedykolwiek będziesz musiał wybierać Firmę pogrzebową to ja zdecydowanie polecam GLORIĘ.
Imię i Nazwisko: Konstancja Kasprów
2014-04-02 15:03:54
Wraz z całą rodziną chciałabym podziękować Panu Markowi oraz innym pracownikom Zakładu Pogrzebowego Gloria za organizację ceremonii pogrzebowej naszej kochanej babci. Pełne profesjonalizmu i wsparcia podejście do klienta jest bardzo potrzebne w tak bolesnych chwilach, a tego właśnie spodziewać się można po Panu Marku. Pełne zaangażowanie, dopracowanie wszystkich szczegółów i jednoczesne ograniczenie formalności do minimum są wielkimi atutami firmy Gloria, dlatego w pełni polecam ten zakład wszystkim, których sytuacja zmusiła do skorzystania z usług firmy pogrzebowej.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 |