opinie o nasImię i Nazwisko: Halina Lipska
2013-10-31 13:44:09
W imieniu całej rodziny serdeczne podziękowania Panu Markowi oraz jego pracownikom za należycie i z wielkim sercem przygotowaną ceremonię oraz pochówek naszej ukochanej śp. Basi Lipskiej. Z czystym sumieniem możemy polecić Zakład Usług Pogrzebowych "Gloria" wszystkim, którzy szukają godnego ostatniego pożegnania bliskich osób.
Imię i Nazwisko: Bogusława Karcz
2013-10-30 19:50:19
Jako klienci Zakładu Pogrzebowego "Gloria" w Żarach składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W ciągu ostatniego roku aż dwukrotnie przyszło nam korzystać z usług Zakładu Pogrzebowego "Gloria" . Za każdym razem spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek dwukrotnie przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego"Gloria" pieniądze stanowią drugorzędną rolę - mimo niskiej ceny, którą zapłaciliśmy za usługi - ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na ponad przeciętnym poziomie. W imieniu rodziny i bliskich osób zmarłych składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych.
Imię i Nazwisko: Sławomir Hejmanowski
2013-10-20 20:46:11
Pracownikom zakładu pogrzebowego "GLORIA" składam słowa uznania za przygotowanie uroczystości pogrzebowych ś.p. Dominika za takt, okazane serce i fachowość w obsłudze uroczystości. Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego "GLORIA" pieniądze stanowią drugorzędną rolę - mimo niskiej ceny, którą zapłaciliśmy za usługi - ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na ponad przeciętnym poziomie. Chciałbym nadmienić iż szef firmy zakładu pogrzebowego w ofercie usługi gra na trąbce bez pobierania dodatkowych pieniędzy za tą usługę.Polecam wszystkim usługi "GLORII" i jestem pewien, że organizowanie kolejnego pogrzebu powierzę tym ludziom.Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Uważam, że jest to jeden z najlepszych zakładów pogrzebowych w okolicy.
Imię i Nazwisko: Ewa Paruzel.
2013-10-10 09:33:24
Serdeczne podziękowania dla Firmy, która pomogła nam przez ten trudny okres zwiazany z ostatnim pożeagnaaniem naszego taty. Calość ceremoni pogrzebowej została przygotowana z należyta starannościa i dbałościa o najmniejszy szczegół.
Imię i Nazwisko: K.Gomulczyk
2013-10-07 21:10:31
Składam serdeczne podziękowania Panu Markowi oraz pracownikom Zakładu Pogrzebowego GLORIA za profesjonalizm i szacunek. Za indywidualne spełnienie życzeń rodziny zmarłego. Za bardzo piękną Ceremonie Pogrzebową. Dziękuje za wyrozumiałosć. Polecam firme GLORIA tym wszystkim,kturym przyjdzie borykac sie ze śmiercią bliskich
Imię i Nazwisko: Maria Michalak
2013-09-23 13:07:59
Serdeczne podziękowania dla Zakładu Usług Pogrzebowych "GLORIA" w Żarach,a w szczególności dla p.Marka za wielkie zaangażowanie w zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża.W tym trudnym i bolesnym dla nas okresie ,związanym z ostatnim pożegnaniem p.Marek służył nam bardzo dobrą , ojcowską radą ,profesjonalną pomocą oraz bardzo wysokim poziomem świadczonych usług .Polecam Firmę p. Marka wszystkim ludziom ,którzy w tych tragicznych chwilach będą musieli skorzystać z jej usług jako najbardziej wiarygodną .Jeszcze raz bardzo dziękuję .M.Michalak
Imię i Nazwisko: RODZINA BEJNARÓW
2013-09-23 10:42:27
PIERWSZWGO CZERWCA 2012 ODESZŁA OD NAS NASZA KOCHANA MAMA, ŻONA, BABCIA JADWIGA BEJNAR. ORGANIZACJĘ POCHÓWKU POWIERZYLIŚMY FIRMIE GLORIA. WŁAŚCICIEL PAN MAREK KRZYŚKÓW ORAZ JEGO PRACOWNICY Z DUŻYM PROFESJONALIZMEM, ZAANGAŻOWANIEM, CIERPLIWOŚCIĄ I WSPÓŁCZUCIEM ZORGANIZOWALI POGRZEB. W TYCH TRUDNYCH CHWILACH SŁUŻYLI WSPARCIEM. BARDZO UCZCIWA I RZETELNA FIRMA W PEŁNI ZADBAŁA O TO ABY OSTATNIA DROGA NASZEJ MAMY BYŁA GODNA. SKŁADAMY PODZIĘKOWANIA I POLECAMY Z KORZYSTANIA USŁUG FIRMY GLORIA- WDZIĘCZNA RODZINA BEJNARÓW.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |