opinie o nasImię i Nazwisko: Syn zmarłej
2013-09-03 14:24:38
Serdeczne podziękowania dla zakładu Gloria a w szczególności p.Marka za życzliwą i fachową pomoc w tych trudnych momentach naszego życia .Wszelkie sprawy w organizacji pogrzebu przebiegły w sposób spokojny i bez żadnych komplikacji .Z całej oprawy ceremoni pogrzebowej byliśmy zadowoleni jak i rodzina przyjezdna z różnych stron kraju .Pan Marek służy nam swoją wiedzą i podpowiada jak można to czy tam to zrobić aby całość wypadła z lepszym zakończeniem .Wielkie dzięki za trud i czas poświęcony w organizacje pogrzebu mojej mamy
Imię i Nazwisko: Agnieszka Siedlaczek z Rodziną
2013-09-03 13:23:16
Jako klienci Zakładu Pogrzebowego "GLORIA" w Żarach składamy serdecznie podziękowania Panu Markowi oraz wszystkim pracownikom za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W sierpniu tego roku przyszło nam korzystać z usług Zakładu Pogrzebowego "GLORIA" w Żarach. Spotkaliśmy się z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do klienta. Dzięki pomocy Pana Marka jak i jego pracowników zakładu, zarówno przygotowania do ceremonii pogrzebowej jak i sam pochówek przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Dodać trzeba także, iż dla pracowników Zakładu Pogrzebowego ''GLORIA'' w Żarach pieniądze stanowią drugorzędną rolę - mimo niskiej ceny, którą zapłaciliśmy za usługi - ich jakość, a także zaangażowanie pracowników, były na wysokim poziomie. W imieniu Rodziny składamy serdeczne podziękowania za fachową pomoc w tak trudnych dla nas dniach. Z czystym sumieniem możemy polecić ich usługi każdemu, komu przyjdzie borykać się ze śmiercią najbliższych. Serdeczne pozdrowienia Agnieszka Siedlaczek
Imię i Nazwisko: Massalska
2013-09-03 11:30:03
Zakład pogrzebowy Gloria okazał się ogromnym wsparciem w trudnych chwilach. Już pierwsza rozmowa telefoniczna była dla mnie niezwykle ważna i pomogła złapać mi równowagę. Pełna rzetelność i profesjonalizm ułatwiły poruszanie się w zawiłościach naszego systemu. Każda nasza prośba została zrealizowana z najwyższą staranności. Nie mogę wymienić nawet jednej rzeczy, do której miałabym jakiekolwiek zarzuty. Punktualność 100%, dyskretni pracownicy przenoszący trumnę, którzy pojawiali się, gdy byli potrzebni, a stawiali się niewidzialni, gdy wykonali swoją pracę. Cieszę się, że w tym trudnym okresie udało nam się trafić akurat na firmę Gloria,a tym samym na Pana Marka. W tych ciężkich chwilach kontakt z pracownikami Biura i ich wysoka kultura osobista pomogła nam przejść przez wszelkie formalności bez żadnych trudności. Raz jeszcze chciałabym bardzo podziękować za pełen profesjonalizm. Za ludzkie podejście i pomoc w ustaleniu całego kosztorysu pogrzebu tak by uniknąć zbędnych kosztów.Za dyskrecję i takt - zarówno w kościele jaki na cmentarzu .
Imię i Nazwisko: Tomczak
2013-09-03 09:45:07
Pragnę najmocniej podziękować za zorganizowanie ostatniej drogi mojej kochanej babci. Ceremonia odbyła się na najwyższym poziomie kultury oraz taktu. Szczególne podziękowania należą się jakże wielce taktownym, eleganckim i kulturalnym panom z asysty, którzy z pełnym profesjonalizmem zadbali o każdy szczegół. Wyrazy dużego szacunku oraz podziękowania kieruję również do Pana Marka, , który wszystko dopiął na ostatni guzik oraz pomógł sprawnie i profesjonalnie wszystko zorganizować. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za pomoc Zakładowi pogrzebowemu GLORIA w tych trudnych chwilach oraz zrozumienie.
Imię i Nazwisko: Roman Bień
2013-09-01 19:33:24
Jestem wdzięczny i pełen uznania dla Pana Marka i Panów z obsługi za sprawne i umiejętne załatwienie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebu mojej ukochanej Mamy. Cała ceremonia przeprowadzona starannie i zgodnie z ustaleniami. Dziękuję za okazaną życzliwość.Wszystkim polecam firmę pogrzebową GLORIA.
Imię i Nazwisko: Szymańscy
2013-08-19 13:15:44
Bardzo dziękuję Panu Markowi Krzyśków za wspaniałą ceremonię urządzoną dla mojej mamy. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna firmie, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią przysługę osobie zmarłej. Jesteście Panowie wspaniali, bardzo Wam dziękuję za wszystko, dziękuję za Waszą delikatność oraz cudowną ceremonię. Firma jest świetna, polecam wszystkim zakład GLORIA, który wie jak załatwić profesjonalnie ceremonię pogrzebu.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 |