opinie o nasImię i Nazwisko: Tomczak
2013-09-03 09:45:07
Pragnę najmocniej podziękować za zorganizowanie ostatniej drogi mojej kochanej babci. Ceremonia odbyła się na najwyższym poziomie kultury oraz taktu. Szczególne podziękowania należą się jakże wielce taktownym, eleganckim i kulturalnym panom z asysty, którzy z pełnym profesjonalizmem zadbali o każdy szczegół. Wyrazy dużego szacunku oraz podziękowania kieruję również do Pana Marka, , który wszystko dopiął na ostatni guzik oraz pomógł sprawnie i profesjonalnie wszystko zorganizować. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za pomoc Zakładowi pogrzebowemu GLORIA w tych trudnych chwilach oraz zrozumienie.
Imię i Nazwisko: Roman Bień
2013-09-01 19:33:24
Jestem wdzięczny i pełen uznania dla Pana Marka i Panów z obsługi za sprawne i umiejętne załatwienie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebu mojej ukochanej Mamy. Cała ceremonia przeprowadzona starannie i zgodnie z ustaleniami. Dziękuję za okazaną życzliwość.Wszystkim polecam firmę pogrzebową GLORIA.
Imię i Nazwisko: Szymańscy
2013-08-19 13:15:44
Bardzo dziękuję Panu Markowi Krzyśków za wspaniałą ceremonię urządzoną dla mojej mamy. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna firmie, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią przysługę osobie zmarłej. Jesteście Panowie wspaniali, bardzo Wam dziękuję za wszystko, dziękuję za Waszą delikatność oraz cudowną ceremonię. Firma jest świetna, polecam wszystkim zakład GLORIA, który wie jak załatwić profesjonalnie ceremonię pogrzebu.

Dodaj opinię

Strony z wpisami| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |